Website Tasarım / Yazılım

pattern

Web Tasarım - Yazılım

Tüm Yazılım çalışmalarımız siz daha fazla tıklama, geri dönüşüm ve veri tabanı oluşturmanız için tasarlanmıştır. Kıbrıs web yazılım ve sosyal medya dünyasına hoş geldiniz. ÖRNEK REFERANSLAR
DesignLab Marketing/Advertising olarak en önemli özelliğimiz asla hazır web yazılım kullanmıyor olmamızdır. Onayını aldığımız her web yazılım projesi kendine özgü olarak tasarlanır ve kodlanır. Proje başlangıç aşamasında yazılım süresince izlenecek yol ve kullanacağımız sistemlerin tüm detayları müşteriye sunulur. Kıbrıs web yazılım alanında sizlerleyiz.
İlk aşama tasarımdan sonra demo onayı alınır ve kodlama işlemlerine geçilir. Kurumsal kimliğinizin vitrini olacak websitenizin uzun ömürlü, tüm cihazlara uyumlu ve kullanışlı olması çok önemlidir.

E-Ticaret
Güçlü ve güvenilir bir e-ticaret yazılımı için gerekli olan herşey Kıbrıs e-ticaretin kalbi DesignLab Marketing/Advertising'de. Sanal POS bağlamından kargo yönetimine kadar tüm detaylarıyla son teknoloji e-ticaret yazılımı ile fark yaratabilirsiniz. Farklı Paket seçeneklerimizden sizin için en uygun olanı seçip ürünlerinizi online satışa sunmanız için gerekli tüm yönlendirmeler yapıldıktan sonra aktif bir satış kanalına sahip olun. ÖRNEK REFERANS
  • XML Entegre
  • Sanal Pos Entegrasyonu
  • Çoklu Dil Seçimi ve Entegresi

01
01


Tüm Cihazlara Uyumlu Tasarım
Responsive tasarım yani mobil uyumlu web siteler daha kullanışlıdır. Kullanıcı deneyimini daha iyi yaşatırlar ve kullanıcılar kolay bir şekilde web sitenizde gezinebilir.
Mobil site ya da mobil uygulamaya göre maliyeti daha düşük ve kullanışlı olduğundan günümüzde web site sahipleri ve web tasarım ajansları mobil uyumlu web site tasarım çalışmalarını arttırmışlardır.
Mobil uyumlu web siteler arama motorları tarafından tavsiye edilen web sitelerdir. Google başta olmak üzere tüm arama motorları responsive tasarımları daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip oldukları için arama motoru sayfa sonuçlarını (SERP) daha yukarı taşımaktadır.

    
CİDDİ HOME CENTER WEBSITE

CİDDİ HOME CENTER WEBSITE

TEKAN MOBILE WEBSITE

TEKAN MOBILE WEBSITE

Maksimas

Maksimas